3 Kurum 85 Kamu Personeli Alımı Yapacak

0

19 Ekim 2018 tarihi itibariyle 3 farklı kurum tarafından yayınlanan sözleşmeli kamu personeli alımı ilanlarına göre 85 kişi istihdam edileceği açıklandı. Tüm alımlar için başvurular başladı.

19 Ekim 2018 tarihinde 3 kurum tarafıından 85 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre başvurular 15 gün içerisinde yapılacak.

Düzce Üniversitesi Hemşire 4 kişi alımı adaylarda aranan şartlar: hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak. belgelendirmek şartıyla en az 6 ay yoğun bakım deneyimi olmak. Üniversitelerin yoğun bakım uzmanlık alanından temel yoğun bakım eğitimi almış olmak. Sağlık meslek lisesi hemşirelik bölümü mezunu olmak en az 2 yıl yenidoğan yoğun bakım deneyimi sahibi olmak, hastanelerinin ilgili bölümlerinden sterilizasyon ve dezenfeksiyon, kan bankacılığı ve transfüzyon uygulamaları, pulmoner rehabilitasyon ve noninvaziv mekanik ventilasyon kullanımı eğitimi almış olmak şartları vardır.

5 kişi sağlık personeli adayların üniversitelerin elektronörofizyoloji bölümü önlisans mezunu olmak, eczane hizmetleri bölümü önlisans programı mezunu olmak, belgelendirmek şartı ile solunum fonksiyon laboratuvarı eğitimi almış veya deneyime sahip olmak şartı aranmaktadır.

Başvuracak adayların dilekçe ( www.personel.duzce.edu.tr adresinde mevcut.)  4 adet fotoğraf 4 adet fotoğraf  Özgeçmiş, diploma, 2016 kpss ortaöğretim ve önlisans sonuç belgesi ile şahsen Düzce üniversitesi rektörlüğü personel daire başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayın.

Edirne Trakya Üniversitesi çocuk gelişimcisi 1 kişi için adayların, çocuk gelişimi veya çocuk sağlığı ve gelişimi bölümü lisans mezunu olup, alanında en az 1 yıl tecrübeli olması, Fizyoterapist 2 kişi adaylarının, fizyoterapi ve rehabilitasyon veya fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olması, psikolog başvuru yapacak 1 kişi adayların psikoloji bölümü lisans programından mezun olup, alanında en az 1 yıl tecrübeli olması şartları vardır.

Hemşire 22 kişi için, hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak, hemşire 2 kişi hemşirelik bölümü lisans mezunu olup, yenidoğanyYoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl yenidoğan yoğun bakım alanında tecrübeli olmak, hemşire 5 kişi hemşirelik bölümü lisans mezunu olup,yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl alanında tecrübeli olmak, hemşire 3 kişi ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olup, yenidoğan yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl yenidoğan yoğun bakım alanında tecrübeli olmak,  hemşire 5 kişi için, ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olup,yoğun bakım hemşireliği sertifikasına sahip olmak veya en az 1 yıl yoğun bakım alanında tecrübeli olmak, Hemşire 15 kişi için ortaöğretim kurumlarının hemşirelik alanından mezun olması şartı vardır.

Sağlık teknikeri 11 kişi alımları için, ilk ve acil yardım programı önlisans mezunu olmak, radyoterapi programı önlisans mezunu olup, alanında en az 1 yıl tecrübeli olmak, radyoloji veya tıbbi görüntüleme teknikleri programı önlisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar için başvuru şartları ve kılavuzu tıklayınız.

Yozgat Bozok Üniversitesi ‘nde istihdam edilmek üzere 2 hemşire, 1 ebe, 4 sağlık teknikeri ve 1 eczacı alımı yapılıyor. En az lise mezunları başvurabilecek.

Başvurular 19 Ekim 2018 – 02 Kasım 2018 Cuma günü saat 17.00’a kadar, Yozgat Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır. İlan metni için tıklayın.

Kaynak : İşinolsa

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here