Abdi İbrahim yeni atamalarla organizasyon yapısını güçlendiriyor

0

Türk ilaç sektöründe 17 yıldır liderliğini sürdürerek, yenilikçi ürünlerini tıbba ve insanlığa hizmet etmek amacıyla sunan Abdi İbrahim, organizasyon yapısında yeni bir yapılanmaya giderek yönetim kadrolarını daha da güçlendirdi. Abdi İbrahim’in yenilenen organizasyon yapısı çerçevesinde, Nazan Şekercioğlu Bölüm Direktörü, Buket Işık Uzunoğlu Üretim Hizmetleri Direktörlü, Ufuk Güler ise Tedarik Zinciri ve Satın alma Direktörü olarak atandı.

Türk ilaç sektörünün lideri konumunda bulunan, cesur, öncü ve yenilikçi anlayışıyla toplum sağlığını odağına alan Abdi İbrahim, organizasyon yapısında yeni bir yapılanmaya giderek yönetim kadrolarını daha da güçlendirdi.

Belirlediği hedeflere ulaşmak için strateji yol haritasında bulunan adımları başarıyla gerçekleştirmeye devam eden Abdi İbrahim, yeni yıla 3 yeni atama ile başlıyor. Yapılan görev değişiklikleri doğrultusunda; Abdi İbrahim’de Teknoloji, Ürün Transfer ve Müşteri Yönetimi Müdürü olarak görev yapan Buket Işık Uzunoğlu Üretim Hizmetleri Direktörü, Grup Müdürü görevini yürüten Nazan Şekercioğlu Grup Direktörü, Endirekt Malzeme Satın alma Müdürü olarak görev yapan Ufuk Güler ise Tedarik Zinciri ve Satınalma Direktörü olarak atandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here