Dermapenli PRP nedir

0

Hiçbir nemlendirici krem ile içerden destek almanız mümkün değilken, PRP ile kendi kanınızın trombositleri ile cilt altına mükemmel bir destek vermiş olursunuz.
Dermapen cihazının ucundaki 12 titanyum iğnenin cilt yüzeyine yaptığı kontrollü hasar ile cildinizdeki doku iyileşmesi aktif hale gelir.
Sivilce ve akne izlerinizi geçirmek için uygulanan en etkili işlemlerden biridir.
Esas amacı lekeler olmasa da, güneş lekelerinizde de açılma sağlar ve hafif lekeleri ciltten temizler.
Daha canlı ve taze görünen bir cilt sağlar.
Yüzdeki ameliyat skarlarının görüntüsünü düzeltmek için de kullanılır. Eğer belirli aralıklarla arka arkaya 4 seans tekrarlarsanız, cildinizdeki verimi maksimum çıtaya taşıyarak daha iyi görünümlü bir cilt elde edersiniz.
Dermapen iğneleri ciltteki kolajen üretimini tetikler. Kolajen, yaş aldıkça ciltte eksilen şeydir.
Cildin geçirgenlik oranı ve emilim yüzdesi bu işlemle artar. Yani işlemden sonra uygulayacağınız PRP den çok daha yüksek verim alırsınız.
Mükemmel bir 30 yaş öncesi bakımıdır. Cildinizi orta yaşa gelmeden her sene böyle bir dopingle desteklerseniz, ileriki yıllar için yatırım yapmış olursunuz.
Yaz ve kış olması fark etmez. Dermapenli PRP tedavisi her mevsim yaptırılabilir, işlemden sonra güneş koruyucu kullanarak dışarı çıkılabilir. Hızlı iyileşen ve etkin sonuç veren bir işlemdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here