En Az Lise Mezunu Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı

0
genelge

 

İŞKUR üzerinden sağlık kurumlarında görevlendirilmek üzere personel alımları yapılmaya devam ediyor.

Bu çerçevede Türkiye’nin farklı şehirlerinde faaliyet gösteren sağlık kurumları İŞKUR üzerinden personel alım ilanı yayımlıyorlar. Çeşitli pozisyonlarda yapılan bu alım ilanlarına farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar başvuruda bulunabiliyorlar.

KADRO DETAYLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına göre 3 farklı kadrodan toplam 321 personel alımı gerçekleştirilecek. İŞKUR üzerinden yapılacak bu alımlar ve kadro detaylarını ise sizlere aktarıyoruz.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarda Hasta Danışmanı kadrosu için 63 personel, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 20 personel ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için ise 238 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

Bilindiği üzere personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylardan kurumlar bazı koşullar talep ederler. İlanı yayımlayan her kurum için farklılık gösteren bu başvuru koşulları ana başlıkları ile şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Hasta Danışmanı, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadroları için yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar ilanlara aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirler.

Hasta Danışmanı kadrosu için yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için yayımlanan ilanlar için TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here