Erzincan’da Yetkili Sendika Türk Sağlık Sen

0

  Türk Sağlık Sen Erzincan Şube Başkanı M.Gökhan ŞAHİN yaptığı açıklamada, 2018 Mayıs tutanaklarına göre Erzincan genelinde sağlık ve sosyal hizmet iş kolunda yetkili sendika Türk Sağlık Sen Erzincan Şubesi olmuştur.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Sağlık Sen Erzincan Şube Başkanı M.Gökhan ŞAHİN, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yanında olma hedefiyle yola çıktık. Sendikacılığı hiçbir zaman koltuk makam ve mevki için yapmadık, sendikacılığı; çalışanların sesi olup, sorunlarına çözüme aramak için yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. ŞAHİN, “Yapılan bir haksızlık ve mağduriyet varsa karşısında olduk olmaya da devam edeceğiz. Üyelerimizin dertlerini kendi derdimiz gördük. Kimseyi Ötekileştirmeden Herkesin ve de her kesimin güçlü sendikası olduk. Erzincan’daki sağlık ve sosyal hizmet çalışanı arkadaşlarımızda yetkiyi Türk Sağlık Sen e vererek bizleri onurlandırmıştır. Düne kadar yaptığımız çalışmalar ortadadır. Sendikacılığı kendi şahsımıza menfaat ve çıkarımız içinde kullanmadık.

Türk Sağlık-Sen Erzincan Şube olarak yetkiyi bize veren başta 900 üyemiz olmak üzere, ilimizde görev yapan tüm şağlık ve sosyal hizmet kolu çalışanlarının sorunlarını her türlü platformda dile getirdik, getirmeye devam edeceğimizi, kurumlarımızda çalışanlarla idare arasında bir köprü olup, iş barışının sağlanmasında her zaman aracı olacağımızı, Milli ve Manevi konulardan hiç taviz vermeden önce ülkem sonra sendikam anlayışından ayrılmadan duruşumuzu asla bozmadan sendikal mücadelemize devam edeceğiz belirtiriz.

Kıymetli Basın mensupları;
Bu yetkiyi almamızda emeği geçen gece gündüz durmadan çalışan tüm yönetici temsilci ve kadınlar kurulu üyelerime ayrı ayrı teşekkür ederim. Yine bize ve sendikamız güvenip yanımızda duran bu yetkiyi almamıza vesile olan 900 sağlık çalışanına teşekkür eder, her zaman çalışanların sesi olmaya devem edeceğimiz belirtir teşekkür ederim.

M.Gökhan ŞAHİN
Şube Balkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here