Hangi hastalığa hangi taş iyi gelir

0
Hangi hastalığa hangi taş iyi gelir

“Agat Taşı” : Tansiyonunuzu dengeler. Üriner sistemin sağlığını korur. Beyni ve vücudunuzu güçlendirir. Cesareti artırır. Lenf sirkülasyonunu kolaylaştırır. Terapik özellikte güçlü bir taştır.

“Akuamarin Taşı” : Güven, ahenk ve dengeyi sembolize eden bir taştır. Hafızanızı güçlendirir ve sinirleri yatıştırır. Neşe, huzur, mutluluk ve aşk taşıyıcı özelliktedir. Meditasyon için kullanılabilir.

“Ametist Taşı” : Pozitif enerji ile yüklü kristal taştır. Beyin gücünü olumlu etkiler ve kanı temizler. Pozitif enerji ile dolmanızı sağlar. Huzur ve zindelik kazandırır.

“Pembe Kuvars Taşı” Beyni güçlendirir ve kalbi korur.

“Aventurin Taşı” : Korkuların yenilmesinde ve genç kalmak için etkili olan bir taştır. Zihinsel karışıklığı ortadan kaldırır. Neşe veren bir taştır ve sakinlik verir.

“Aytaşı” : Duru görü ve sezgi gücünü artıran bir taştır.

“Hematit Taşı” : Sağlıklı kalmanız için kan dolaşımını düzenler ve enerji verir. Solunum yolları üzerinde çok etkili bir taştır.

“Jasper Taşı” : Sindirim sistemi için çok etkilidir. Endokrin sistemine denge sağlar. Karaciğer ve safra için güç verir. İhtiyaç duyulan fiziksel gücü sağlar.

“Kaplan Gözü Taşı” : Sinirleri gevşetir ve baş ağrısı gibi durumlarda etkilidir. Sindirim sisteminizi düzenler ve negatif enerjiye karşı koruyucu özelliktedir.

“Krizo Taşı” : Zihinsel, bedensel ve ruhsal düzen sağlar ve enerji verir. Negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Sinirleri gevşetir. Kullanan kişiye neşe ve huzur verir.

“Kuvars Kristali Taşı” : Negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Meditasyon için çok uygun bir taştır.

“Malahit Taşı” : Korku ve şüphe hislerini ortadan kaldırır. Karaciğer ve dalak için iyi gelir. Fiziksel olarak hissedilen ağrıları ortadan kaldırır. Radyasyondan korur ve uyumanızı kolaylaştırır. Zihninize ve vücudunuza canlılık kazandırır.

“Mavi Kuvars Taşı” : Metabolizmayı dengeler. Tiroiti düzenler. Öksürüğe iyi gelir ve ateşi düşürür. Zihni açar. Cinsel sorunların aşılmasında çok etkilidir.

“Obsidyen Taşı” : Heyecan duygusunun yenilmesinde etkilidir. Pozitif enerji yükleyerek mutluluk ve huzur verir. Stresi ortadan kaldırır ve terapik etki sağlar.

“Pembe Kuvars Taşı” : Stresi gideren etkiye sahiptir. Korku ve öfke gibi durumları ortadan kaldırır ve negatif enerjiden korur. Huzur ve mutluluk verir, sevgiyi sembolize eder.

“Rodonit Taşı” : Sağlıklı bir vücuda sahip olunmasını sağlar. Kan dolaşımını düzenler. Psikolojik olumsuzlukları düzenler ve kullanıcısına cesaret verir.

“Rutilat Kuvars Taşı“ : Depresyon üzerinde etkili bir taştır. Enerji verir ve meditasyon için çok etkilidir. Negatif enerjiyi engelleyerek pozitif enerji verir.

“Sitrin Kuvars Taşı” : Vücuttaki tüm dokularla etkileşim halinde olan güçlü bir taştır. Karaciğer, safrakesesi işlevlerini düzenler. Toksin atmak için çok etkilidir. Cildi serinletir ve güzelleştirir. Cilt hastalıklarından kullanan kişiyi korur. Görme sorunlarını onarmada etkilidir. İçinizdeki gücü sembolize eden şifalı bir taştır.

“Sodalit Taşı” : Troid / Tiroit çalışmalarında denge kurar. Kullanan kişiye güven duygusu verir. Zihni açar ve insanı sakinleştirici özelliğe sahiptir.

“Topaz Taşı” / “Sitrin Taşı” : Kullanan kişinin telepati yeteneğini güçlendirir. Neşe, mutluluk ve huzur verir.

“Tormalin Taşı” : Zihni ve vücudu güçlendiren etkili bir taştır. Negatif enerjiyi engeller ve pozitif enerji yükler. Koruyucu özellikte bir taştır. İlham verir ve ihtiyaç duyulan konsantrasyonu sağlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here