İmam Efendi Oynat Bizi

0
Sağlık-Sen Eskişehir Şubesi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlediği etkinlikte sahne alan sanatçının konuşmaları tepki topladı.

Bilindiği üzere Eskişehir Sağlık Sen il Başkanı olan Hasan Hüseyin Köksal  daha önce de İmam kılığına girip gıyabi cenaze namazı kılmasıyla da tepki toplamıştı

Bir düğün salonundaki eğlence programında sahne alan isminin Ado olduğunu ifade eden sanatçının “Antep’ten sizin için getirtti beni başkanımız Hasan Hüseyin. Bi başkanımıza alkış alayım öncelikle kızlar. Benden önce çıkan arkadaşı sizi biraz yoğurdu şimdi şekil vermek bana kaldı. Şimdi çok sıcak olmuş burası soyunmak istemiyorum arımla namusumla bitsin bu sahne istiyorum. Bana bi su verir misiniz, bu motor susuz çalışmaz. Şimdi kızlar böyle devam edelim mi, yoksa Ado bizi oynat… Oynat diyenler alkışlasın. Ado’cum şarkı oku diyenler alkışlasın. Ado’cum soyun diyenler alkışlasın. Ayy size ben inanmıyorum, yemin ediyorum siz beni kötü yola sevk ediyorsunuz olmaz kızlar” demesi sendika çevresinde rahatsızlığa neden oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here