Integra LifeSciences ortopediye ait işlerin Smith + Nephew’e devrinin tamamlandığını duyurdu

0

 

Şirketler daha önce Eylül 2020’de 240 milyon dolar değerinde olması planlanan devir yapacaklarını duyurmuşlardı.

Londra merkezli Smith + Nephew, satışın odaklanmış bir satış kanalı olduğunu ve ücretsiz omuz değiştirme, üst ve alt ekstremite portföylerinin yanı sıra yeni bir ürün hattının bir kombinasyonunu ekleyerek ekstremite işini önemli ölçüde güçlendireceğini söyledi.

Integra’nın Smith + Nephew tarafından devralınacak ticari satış gücü, Kanada ve Avrupa’da daha fazla satış ve dağıtım ile ağırlıklı olarak ABD’de odaklanıyor.

Devralınan portföy, omuz değişimi ve el, bilek ve dirsekte, ayak ve ayak bileği ile birlikte kemiğin yeniden yapılandırılması için tasarlanmış cihazları, implantları ve aletleri içeriyor.

Integra başkanı ve CEO’su Peter Arduini bir haber bülteninde “Bu elden çıkarma ile, nöroşirürji ve rejeneratif tıp alanındaki temel ürünlerimizden ve teknolojilerimizden yararlanmak ve müşterilerimize ve hissedarlarımıza daha fazla değer sağlamak için şimdi daha da güçlü bir konumda olacağız” dedi. “Integra’nın başarısına katkılarından dolayı ortopedi ekibine teşekkür ediyor ve gelecekleri için her şeyin en iyisini diliyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here