Sağlık Bakanlığında Değişim Rüzgarı Başladı

1
genelge

Ankara ve Bayburt İl Milli Eğitim Müdürlerinin görevden alınmasının ardından gözler Sağlık Müdürlerinde yapılacak değişime çevrildi. Sağlık Bakanlığında İl Sağlık Müdürlerinde değişim için çalışma yapıldığı ilk etapta Aydın, ve Kütahya Sağlık Müdürlerinin görevden alınacağı öğrenildi.

1 YORUM

 1. Malesef bu ülkede çamur siyaseti eskisi kadar prim yapmıyor.
  Fakat belgesiz yıkım üzre yapılan bu haberler liyakat sahibi liderlerin çalışmasına ister istemez engeller teşkil etmekte her müdürlükte çalışan memurun alamadığı görev yada daha önce yaptığı görevi bu dönemde yapamadığı için asılsız soyletiler çıkartarak ortamı yönetmeye kalkarlar. Önce yaptığın işte aldığın maaşın hakkını verecek şekilde davran zaten hakkedersen alırsın.
  Kayseride son bir kaç yılda sağlık alanında bir il müdürü çok çalıştığı için çok medya önünde bulunuyor bu da bazı kesimlerde rahatsızlık uyandırıyor son zamanlarda çıkarılan asılsız haberlerde bunun bir göstergesidir.
  E meyve veren ağaç taşlanir Kayseri Sağlık Müdürünün durumu da budur.
  Ben KAYSERILI nickli yorum atan arkadaşa ‘kısmen’ katılıyorum mudur beyin çalışmaları unutulmayacak o hangi makama giderse gitsin Kayseri ye sağlıkta yaptığı çalışmalar hatırlanacak zaten hep sonra kıymet bilinir.

  Bu habere itibar etmeyin imtiyaz sahibini şayet yazımı onaylarsa cevap vermesini ve belgesiz haber yaptığı için tekzip yayınlamaya davet ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here