Sağlık Sen Delegelerinin Genel Kurula Girmesi Yasak

0

Bilindiği  üzere 2 Mart 2019 Tarihinde Sağlık Sen Genel kurula gidiyor.   İki adayın başkanlık için yarışacağı genel kurulda kesinleşmiş iki aday var . Birisi Mevcut Başkan Metin Memiş diğeri ise halihazırda  genel başkan yardımcısı olan Semih Durmuş.

Her  iki adayında şuan için  ekibi net değil. Kıran kırana bir mücadele olacak gibi duruyor. Başta Sağlık Sen üyeleri olmak üzere tüm sağlık çalışanlarının gözü kulağı başkanlık seçiminin yapılacağı bu genel kurulda . İddiaya göre kazanmak için herşeyi göze alan mevcut başkan Metin Memiş  kazanacağına kesin gözü ile bakılan diğer adayın  destekçilerinin kongre salonuna girmesini engellemek için bilinçli olarak küçük bir salon tutmuş ve üyelere katılımın sınırlı olacağı – olması gerektiği yönünde mesaj atmış.

Kendisini yakınen tanıyan ve de bürokrasiye hakim bir haber sitesi olarak şunu söylemek isteriz ki ; Korkunun ecele faydası var mı Eyyy Metin Memiş ?  Sen her ne kadar yüksek dağları ben yarattım edası ile gezsende  sağlık – sen tabanı ne diyorsa  o olacak .

O sendika rahmetli Erbakan’ın yadigarı. Sana bırakmazlar !

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here