Sağlık Turizminde Dünya Buluşması

0

Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından 03-06 Mayıs 2018 tarihleri arasında Aydın/Kuşadası’nda organize edilecek olan 8.Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresine Dünyanın çeşitli ülkelerinden katılımcı geliyor.
Sağlık Turizmi sektörünün ilk STK’sı olan, yurtiçinde ve yurtdışında yaptığı çalışmalarla sektöre destek vermeye devam eden Türkiye Sağlık Turizmi Derneği bugüne kadar düzenlediği 7 başarılı Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresinin 8.sini düzenliyor.

50 farklı ülkeden 400’ü aşkın yabancının yer aldığı 8.Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresine birçok ülkenin Sağlık Bakanlarının da katılımı bekleniyor.

Bu sene 8.si organize edilecek olan Sağlık Turizmi Kongresine yoğun ilgi yaşanıyor. Başta Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu olmak üzere Avrupa’nın ve Afrika’nın çeşitli ülkelerinden Bakanlık Temsilcileri, Bürokratlar, Akademisyenler, Doktorlar, Sağlık Hizmetleri yatırımcıları gibi çok çeşitli katılımcılar konuk olacak.

Kongre de Sektörün önemli isimlerin panelist olarak katıldığı 10 dan fazla Oturum gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Bunun yanı sıra oturumlara paralel olarak çeşitli konuların yer aldığı çalıştaylara da yer verilecek. Kongrenin 2. Günü özellikle B2B görüşmelere ayrılarak yurtdışından işbirliği yapmak maksadı ile gelen yabancı katılımcılar ile yerli yatırımcıların bir araya getirilmesi amaçlanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here