Sanofi, 2019’dan sonra 2020’de de globalde ve Türkiye’de “En İyi İşveren” seçildi

0

Sanofi, 2019’dan sonra 2020’de de globalde ve Türkiye’de “En İyi İşveren” seçildi. Sanofi Türkiye, çalışan gelişimine yönelik yeni nesil İK uygulamalarıyla Top Employers Enstitüsü’nün 2. kez “En İyi İşveren” sertifikası ödülünü aldı.

Dünya çapında geçerli olan bu sertifikaya, 4 ana bölgede (Avrupa, Orta Doğu, Asya Pasifik, Latin Amerika) ve Türkiye’nin de dahil olduğu 22 ülkede uyguladığı insan kaynakları politikaları sayesinde layık görülen Sanofi’nin sertifika ile ödüllendirildiği diğer ülkeler ise Arjantin, Avustralya, Brezilya, Çin, Kolombiya, Mısır, Fransa, Almanya, Macaristan, Hindistan, İtalya, Kazakistan, Meksika, Polonya, Rusya, Singapur, İspanya, Güney Afrika, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, Vietnam oldu.

Sanofi Türkiye, öğrenim ve gelişim imkânları, yetenek stratejisi performans yönetimi, liderlik gelişimi, ücretlendirme ve yan haklar, kurum kültürü gibi alanlardaki yenilikçi ve başarılı İK uygulamaları ile “En İyi İşveren” seçildi.

Sanofi Türkiye Ülke İnsan Kaynakları Direktörü Senem Korol; “Globalde ve Türkiye’de 2. kez üst üste ‘En İyi İşveren’ sertifikası ile ödüllendirilmek bizim için büyük bir başarı ve motivasyon kaynağı. Bu başarının mimarları olan tüm çalışanlarımızı gönülden kutluyor ve teşekkür ediyorum. Çeşitlilik, aidiyet, cinsiyet eşitliği, sosyal ve yan haklar konularındaki hassasiyetimiz, yenilikçi fikirler için özgür ortam yaratan açık ofisimiz, çalışanlarımızın kariyer gelişimlerine ve kişisel yolculuklarına pozitif etki yaratan tüm uygulamalarımızla bu ödüle layık görülmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sanofi Türkiye olarak, bu alanda fark yaratan yeni projelere imza atmaya ve çalışanlarımıza güç katmaya devam edeceğiz.” dedi ve Çalışanları yalnızca kariyer yolculuklarında değil, hayatlarında iyilik katabilecekleri her alanda desteklediklerini ifade etti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here