Umman Sağlık Fuarı Delege Katılımı Hakkında

0
Sayın Yönetici;
24-26 Eylül 2018’de Umman da gerçekleştirilecek Sağlık Fuarı için Ankara’da bulunan sağlık turizmi derneğimiz TERSAD tarafından Umman’a belirli sayıda delege heyeti oluşturulacaktır.
Delege heyetinin uçak, otel ve Umman havaalanı transfer masrafları TERSAD ( http://www.tersad.org ) tarafından Ekonomi Bakanlığına başvurulacak ve fuara katılım (stantsız) masraflarınız %50 oranında teşvik sistemi ile sizlere geri ödenecektir.
Stant ile katılacak kurumlarımıza %50 teşvik zaten hali hazırda bulunmaktadır. (Ekonomi Bakanlığı-Bireysel katılım listesinde olan fuardır)
Ekonomi Bakanlığı delege heyetinin bilgilerini talep ettiğinden ve son başvuru tarihi 20 Temmuz 2018 olması sebebi ile ivedilikle bize katılım onayınızı yazılı bildirmeniz gerekmektedir. Ziyaret ederek birçok B2B görüşmesi yapabileceğiniz bu fırsatı kaçırmayınız…
Yaklaşık hesaplamalar ile 1.250 USD olan: 3 gece 4 gün otel, gidiş dönüş uçak bileti ve umman otel-alan transferleriniz teşvik geri ödemesinden sonra böylece size 625 USD civarına gelecektir. Maliyetler yaklaşık olup anlık otel, uçak değişim göstermektedir.
Stant ile katılmak isteyenler ayrıca bilgi vermelidir. M2 fiyatı 450 USD olup, Umman fuarı Ekonomi Bakanlığının bireysel katılım listesindedir. Fuara stantla katıldıktan sonra kurumlar yaklaşık tüm masraflarının %50 sini Ekonomi Bakanlığından talep etme ve başvuru imkanına sahiptirler.
Ülkemizin ve kurumlarımızın tanıtımı adına bu fuarda hep beraber olmamızın son derece faydalı olacağını düşündüğümden ivedi dönüşlerinizi istirham etmekteyim.
Saygılarımla,
Emre Ali Kodan
+90530 283 3083

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here