Yaşlılar İçin El Eleyiz…

0

AB ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkenin yaşlanma konusunda çözüm ihtiyacı hızla artmaktadır. Global yaşlı bakımı turizminde ve global yaşlı bakımı ihtiyacının karşılanmasında Türkiye eşsiz dinamiklere sahiptir. Türkiye yaşlanma çözümlerinde turizm konusunda birçok değeri, yeniliği ve uygulamayı da yaşama kazandırmanın eşiğindedir.

Türkiye‘deki dinamiklerden; iklim, genç nüfus, ulaşım imkanları, ekonomik yaşam, hizmet seçenekleri ve ülkemizin dünya coğrafyasındaki stratejik konumu başta olmak üzere birçok değerimiz global sermayenin yatırımı için de fırsatlar doğurmaktadır. Medikal Turizm Derneği ülkemizde yaşlı bakımı ve yaşlı turizmi, yaşlı bakımı ekonomisi, yaşlı bakımında ARGE ve inovasyon konularında uluslararası işbirlikçiler ile; yenilikler ve değerler yaratacak projelere hazırlanmaktadır.

Ülkemizde yaşlıların sağlıklı, mutlu yaşamalarını sağlamak ve yaşlanma ekonomisi ile ilgili birçok fırsatı hizmete ve iş potansiyeline çevirmek gibi misyonu üstlenen Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi Cumhurbaşkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ankara Üniversitesi ve Ankara Ticaret Odası, Philips Türkiye, Samsung Türkiye, PwC Türkiye başta olmak üzere birçok devlet kurumu, özel kurumlar, sivil toplum kuruluşları ve uluslararası kuruluşlar tarafından desteklenmiştir.

Geleneksel hale gelen Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi’nin altıncısı ise 6-7 Mart 2020 tarihleri arasında Ankara‘da Sheraton Otelinde daha genişlemiş bir formatta “Expo55 Plus Ankara Fuar+Kongre+İkili İş Görüşmeleri Organizasyonu” içerisinde gerçekleştirilecektir. Kongrenin kapasitesi 400 kişi ile sınırlıdır.

Expo55 Plus Ankara organizasyonumuz ise 6-8 Mart 2020 tarihlerinde 3 gün boyunca  gerçekleştirilecek olup, bu organizasyonumuzda kongre dışında yaşlanma konusunda ulusal ve küresel şirketler stantlarını açacak, ayrıca ulusal ve küresel şirketler ile isteyenler ikili iş görüşmelerini gerçekleştirecektir.

Bu kongrede yaşlanma ile ilgili hizmet, yönetim ve üretim konularında deneyimli uluslararası kişi veya kuruluş temsilcilerinin deneyimlerinin anlatılmasının yanı sıra; yaşlanma ile ilgili sektörün gelişiminde rol sahibi olabilecek, ülkemizde iş yapmak isteyen yerli veya yabancı kuruluşlarda potansiyel kişiler ile görüşmeler yapacaklar ve devletimizin en üst düzeyi ile de tanışacaklardır.

Katılmak isteyen tüm profesyonel şirketlerin kongre organizasyon şirketimiz veya Fuar Organizasyon Şirketimiz ile iletişime geçmesi veya kongre@yaslibakimiturizmi.com adresine elektronik posta ile başvurması gerekmektedir.

Uluslararası 3. Yaş Baharı Turizmi ve Dinamikleri Kongresi’nin tüm bilgileri ile katılım koşulları www.yaslibakimiturizmi2020.com adresinde görülebilir. Bu kongremizin içerisinde yer alacağı genişletilmiş organizasyonumuzun detayları ise www.expo55plusankara.com adresinde görülebilir.

Önceki yıllarla ilgili kongreler ise 2015 yılı kongresi www.yaslibakimiturizmi.com, 2016 yılı kongresi ise www.yaslibakimiturizmi.org, 2017 yılı kongresi www.yaslibakimiturizmi2017.com, adreslerinde görülebilir.

Bu kongrede yaşlanma ile ilgili hizmet, yönetim ve üretim konularında deneyimli uluslararası kişi veya kuruluş temsilcilerinin deneyimlerinin anlatılmasının yanı sıra; yaşlanma ile ilgili sektörün gelişiminde rol sahibi olabilecek, ülkemizde iş yapmak isteyen yerli veya yabancı kuruluşlarda potansiyel kişiler ile görüşmeler yapacaklar ve devletimizin en üst düzeyi ile de tanışacaklardır.

Yaşlılıkla ilgili tüm alanlar hekimler, hizmet sağlayıcılar, tedarikçiler, kamu kurumları, yatırımcılar, turizmciler gibi tüm çalışma alanlarını ilgilendirmektedir ve bu alanlarda herkes için potansiyel iş alanları doğacaktır. Kongremizin içeriğinde yaşlı bakımı turizmi alanlarında global aktörler deneyimlerini anlatacak ve global çözüm şirketleri ise çözümlerini sunacaklardır.

Kongremize katılımla ilgili kayıtlar dolduğunda kayıtlar sonlandırılacaktır.

Kongremizde iki gün içerisinde yaşlı bakımı ve ekonomisi konusunda sunumlar, film gösterimleri ve profesyoneller ile bir zirve yapılacaktır. Her iki güne de katılım sağlayabilirsiniz.

Kongremize katılım için kayıtlar www.yaslibakimiturizmi2020.com web sitesi üzerinden yapılmaktadır.

İlginize ve işbirliğinize teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Uzm.Dr.Sinan İBİŞ

Kongre Koordinatörü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here